Silde- og tapasbord torsdag 17.desember 2015

Med 178 påmeldte er det stor interesse for næringslivets tradisjonsrike Silde- og tapsbord på Bankettsalen på Quality Hotell Alexandra, torsdag 17. desember kl. 18.30. Thina Saltvedt, Kurt Aaram, Erland Pettersen, Richard Aarø, Per Olav Mevold, Espen Lillebrygfjeld og Jon Daniel Nesje er innledere.
Dato17. desember kl. 00:00
Last ned til kalender

Thina Saltvedt, en av Norges fremste oljeanalytikere og 6 næringslivsledere fra regionen er kveldens innledere.

Hvordan vil oljenæringen utvikle seg? Hvordan ser det store bildet ut ? Hvilke muligheter gir dette for næringslivet?

På tidligere frokostmøter har vi fått høre om markedsutsikter til en rekke bedrifter i regionen.  Vi følger opp temaet på Silde- og tapasbordet. Etter Saltvedt sin orientering får vi seks korte orienteringer om status og markedsutsikter de kommende 2-5 årene fra: Økonomisenteret ved daglig leder Kurt Aaram som også gir en kort vurderinger av hvordan de ser situasjonen i næringslivet i regionen, Midthaug AS v/administrerende direktør Erland Pettersen, R&M Ship Interior v/ managing director Richard Aarø, Vikenco, v/ general manager Per Olav Mevold, Omya Hustadmarmor v/area operation director, Espen Lillebrygfjeld og Wonderland AS v/administrerende direktør Jon Daniel Nesje.

Påmeldte pr 17.12.15:

Adrian Barsten Solems Selskap og Catering
Anita Øyen Istad Kraft
Anne Jorun Vatne KPMG Møre
Anne Karine Folge Innovasjon Norge
Anne Lise Sæter Amfi Drift AS, Amfi Roseby
Anne May Bratteberg VIA Egencia / G Travel
Anne Reidun Valdal Aukra Næringsforum
Anniken Aakvik Classic Norway Drift AS
Arild Rogne iRegnskap
Arne Henrik Sæther KPMG AS
Arnt Sommerlund Aukra Næringsforum
Bent Erik Heimen Brages Molde AS
Bente A. Myrstad Angvik Eiendom
Bernt Vågsæter
Bjarne Sjåholm Gjensidige N&R
Bjarte Skuseth X-Partner Møre AS
Bjørn - Erik Fosseide EiendomsMegler1 Midt- Norge AS
Bjørn Haukebø Ecoxy AS
Bjørn Solheim Bjørn Solheim
Bjørn Toft iRegnskap
Bjørnar Belsvik Brunvoll
Bodil Palma Hollingsæter Innovasjon Norge
Britt Blichfeldt Molde Næringsforum
Britt Flo MNF
Britt Janne Tennøy MoldeTorget
Britt Rakvåg Roald Romsdal Regionråd
Børge Gjeldvik Axess
Christian Nerland Axess
Dag Birger Fiksdal Kleive Betongbygg / TIM
De med gult skal ikke fakturerers
Eddie Rekdal Høgskolen i Molde
Egil H. torvik Romsdals Budstikke
Einar Larsen Bakehuset Molde Bakeri
Eirik Sponås Sparebanken Møre
Eirik Torske Axbit AS
Eivind Nordeide Axess
Elin Sandøy Misund Glamox AS
Elisabeth Røsok Endre Røsok Euro Sko
Ellinor Grytten REMA Franchise Norge AS
Else Berit Hamar KPMG
Erik Wold Advokatene Wold & Co
Erland Pettersen Brødrene Midthaug AS
Espen Lillebrygfjeld Omya Hustadmarmor AS
Eva kristin Ødegård Moldebadet
Evy Strømme Møre og Romsdal Boligbyggelag
Finn Lervik
Frank Iversen NOV
Frode Berg Triangel
Geir Fjørtoft Lanullva - Vinje Ullvarefabrikk AS
Geir Hammerø Molde Kino AS
Geir Kristoffersen X-Partner Møre AS
Geir Solemdal Moldegaard Maritime Logistics AS
Geir Tore Vestad Fræna kommune
Gerd Marit Langøy Høgskolen i Molde
Grethe Nøsen Molde Storsenter
Gunnar Gjeldvik Axess
Guri Bækkelund VIA Egencia / G Travel
Hallgeir Gammelsæter Høgskolen i Molde
Helge Aarset Larhammer Aarseth Advokatfirma AS
Helge Bjørsvik Dahl Kontor AS
Henning Rødal BDO
Hilde Aspås iKuben/Molde Kunnskapspark
Håkon A Berg Midvestor Management
Håkon Holmen Axess
Ingebjørg Klausen Midsund Bruk
Ingunn sylte Oskar invest
Irene Malmedal Amfi Drift AS
Ivar Heggem Kricha24 AS
Ivar Kosberg Istad AS
Jan Arild Byttingsvik REMA 1000
Jan Eirik Grønset Triangel AS
Jan Kåre Iversen Norconsult AS Molde
Jan Petter Storetvedt Probiz AS
Jan-Egil Korseberg RIR IKS
Jarle Mellingen BDO AS
Jarle Pettersen PwC
John Geir Hosking SpareBank1 SMN
Jon Daniel Nesje Wonderland AS
Jonas Havnes Klemetzen TIM
Jorill Benjaminsen SpareBank 1 SMN
Jørund Lill¨s SpareBank 1 SMN
Kaare Jakob Hasselø Sparebanken Møre
Kari Vatne Eide XPRO / TIM
Karin Norli SpareBank 1 SMN
Kennet Bratteberg Romsdals Budstikke/Polaris Media Nordvestlandet
Kjell Bjordal SpareBank 1 SMN
Kjell Hollen Motus Technology AS
Kjell Inge Dale Dale Bruk AS
Kjersti Hasselø Møre og Romsdal fylkeskommune
Knut Stefanussen Axess
Kolbjørn Heggdal Sparebanken Møre
Kristian Røsok Torget 1 Molde AS
Kristine Gautvik-Dahl Eiendomsmegler 1 Midt-Norge AS
Kurt Aaram Økonomisenteret Kunderegnskap AS
Lars Farstad Vindex AS
Leif Erling Aasan PREZIOSO Linjebygg AS
Lina Jenset Hjelset Sparebanken Møre
Linde Målfrid
Liv Karin Lyslo DNB Bank ASA
Magnus Farstad Vindex AS
Marianne Valle NOV
Marie Gjære Gundersen Adcom Molde (IT Data AS)
Markus H. Heimstad NOV / TIM
Martin Iversen Brunvoll
Martin Torvik Hansen Sparebank1 Nordvest
May Britt Solheim Dahl Kontor AS
Merete Aukra Næringsforum
Michael Neerland Sensacon
Monica Tennøy Økonomisenteret Kunderegnskap AS
Nils Arne Øksenvåg Abyss Subsea AS
Nina Bakkemyr Hagbø Aukra Næringsforum
Odd Helge Sandvik Olav Sandvik AS
Odd henning groven Langset AS
Odd Ivar Moen Mifo AS
Oddvar Herje Christie & Opsahl AS
Oddvar Talset Molde Fotball As
Olav Erik Witzøe Malo Sagbruk AS
Olav Gjerland SpareBank 1 SMN
ole erik stavrum DNB
Ole Nistad Økonomisenteret Kunderegnskap AS
Otto Nygård Sparebanken Møre
Per Olav Mevold Vikenco
Per Olav Myrstad Astero
Per Olav Solem (Gossa-Per) Solems Selskap & Catering
Per Roald Raknes Bunnpris Møre AS
Per Sandøy Glamox
Per Sverre Raknes Advokatfirma Øverbø Gjørtz
Pål Tore Kleveland Maggen&Tone
Ragna Brenne Bjerkeset TIBE Samfunn As
Ragnar Heggdal Classic Norway Drift AS
Randi Hollingen Notar Molde- Romsdal Eiendomsmegling
Reidar Sandøy Bunnpris Møre AS
Richard Aarø R&M Ship Interior
Richard Myhre AXTech AS
Roald Viken BDO AS
Roger Sporsheim Advokat Roger Sporsheim
Rolf Eidsæter Møre og Romsdal Boligbyggelag
Roy Elnan SpareBank 1 SMN
Rune Humlung Istad Kraft as
Rune Midthaug Bratseth AS
Sidsel Rykhus Molde Kommune
Stein Berg Oshaug Oshaug Metall AS
Steinar Abrahamsen Glamox AS
Steinar Halstensen EKH Grafisk AS
Stig Slettebakk Danske Bank
Stine Strande TIBE
Svein Ludvik Holme
Svein Strandkleiv GRAFIA Reklamebyrå AS
Sverre Larhammer Larhammer Aarseth AS
Terje Tovan Siv.øk. Terje Tovan
Thina Saltvedt Nordea
Thomas J. Dyb Danske Bank
Thomas Vekve Axess
Tone Tallaksen Maggen&Tone
Tor Harald Hustad BDO AS
Tor Jonny Kirkhaug LINDBAK AS
Tore Larsen Nordea Bank ASA
Torgeir Dahl Molde Kommune
Torgeir Markhus Helseth as
Torgeir Martinussen Molde Næringseiendom AS
Toril Hovdenak Bussbygg AS
Torkel Fyrvik Axess
Torstein Tafjord Prezioso Linjebygg
Torunn Dyrkorn Visit Nordmøre og Romsdal AS
Tove M. Gustad NAV Møre og Romsdal
Trond Brandeggen Probiz AS
Trond Hoff Dahl Kontor AS
Trude Nistad made by mom as
Vanja Langsåvold Braute Scandic Seilet
Vebjørn Heggdal Axbit AS
Vegard Lien Kvelstad REMA Franchise Norge AS
Vegard Storvik XPRO
Vemund Smørdal NOR Forsikringsmegling AS
vivian nyheim orset astero as
Øivind Ohr Istad Kraft as
Øystein Neerland Molde Fotball As
Øyvind H. Mesingset Advokatfirmaet Øverbø Gjørtz
Øyvind Melbye PwC


Tid: 17. desember kl. 18.30 - 22.00 (bespisning ca. kl. 20.30)
Sted: Bankettsalen, Quality Hotel Aleksandra
Deltakeravgift: Kr 600,- + mva

Påmelding innen 15. desember her: